Твір на тему: “Мій улюблений український письменник”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Мій улюблений український письменник"

Я обожнюю читатице заспокоює, допомагає всебічно розвиватися, а також слугує для мене, як хобі, адже тоді, коли зненацька душу охоплює смуток та нудьга, поруч завжди будуть книги, до котрих можна звернутися за порадою або аудієнцією, як би дивно то не звучало.У світі безліч талантів, котрих повинен знати кожен, особливо у літературній галузі, однак я хочу розповісти про Макса Кідрукаписьменника, який, безперечно, є моїм кумиром, оскільки виключно його трилери я здатна перечитувати стільки, на скільки вистачить сил.

Письменник доволі цікавий, тому що там вже говорити про його твори! Нещодавно Макс опублікував свій новий роман, який стовідсотково не залишить байдужим нікогоне лише тих, хто є його фанатами, а й людей, котрі жодного разу не зустрічалися із творчістю Кідрука.

Я вважаю, що той, хто ніколи не читав будьщо із доробку цього письменника, той втратив багато. Романи Макса Кідрука читаються на диво легко, швидко (незважаючи на обєм), на одному подиху, оскільки протягом усього розвитку подій зберігається інтрига, яку читач здатен вивести на чисту воду тільки у самому кінці, а також залишають по собі приємний осад, від якого хочеться знову взяти ту ж саму книгу до рук, занурившись у дивовижний світ пригод і таємниць.

Гадаю, що Макс Кідрук є унікальним у своєму жанрі, тому його трилери обовязкові для прочитання!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *