Твір на тему: “Мій улюблений сучасний поет”

загрузка...

Твір на тему: “Мій улюблений сучасний поет” 1.00/5 (20.00%) 1 vote

Твір на тему: "Мій улюблений сучасний поет"

Незважаючи на те, що українська сучасна література багато і на поетів, і на письменників, котрі вражають ходом свого мислення та бачення навколишнього життя, світогляди котрих часто змушують задуматися на тим, а чи правильно ти узагалі живеш, мій улюблений сучасний поет народився в Німеччині.На жаль, оскільки присутній мовний барєр, адже Райнер Кунце пише німецькою мовою, я намагаюся слідкувати за виходом його нових віршів та збірок, а ще радує те, що українські видавництва активно співпрацюють із іноземними колегами, тому у минулому році була перекладена його остання книга «Чутливі шляхи».

Якщо говорити про Райнера, як не про поета, а про людину, то неодмінно треба зазначити, що він прожив досить насичене життя, тому зараз йому залишається лише перенести всі ті емоції, із котрими він стикався та знайомився, на папір.

Що ж сказати про творчість? Дивують, у приємному, звісно ж, значенні цього слова, його паралелі у віршахте, як він динамічно може перейти до ліризму, перед рядками якого неможливо встояти, бо очі одразу ж наповнюються слізьми.

Одначе Райнер Кунце чітко знає грані допустимого; ті межі, за котрі ліпше не виходити, хоча разом із цим чоловік часто експериментує у своїй діяльності, додаючи щоразу усе більше барв, які вкотре закохують читача у його поезію.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *