Твір на тему: Мій улюблений фільм

загрузка...

Твір на тему: Мій улюблений фільм 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Мій улюблений фільм «Вишневі ночі».

Український фільм “Вишневі ночі” (1992) режисера Аркадія Микульского – це історія кохання лейтенанта НКВД і дівчини- зв’язкової підпілля УПА. Події розгортаються на тлі історичного протистояння радянської влади і визвольного руху українських повстанців на Західній Україні під час 2-ої світової війни.
Історія любові Ромео і Джульєти ставала джерелом натхнення для різних творців. У фільмі “Вишневі ночі” своєрідні образи шекспірівських героїв утілюють Інна Капинос і Володимир Шевельков. Олена- зв’язна УПА, Вячеслав- лейтенант НКВД.Обоє належать до непримиренних і ворогуючих таборів, обоє віддані своїм ідеалам і готові за них віддати життя.
Дія фільму відбувається в маленькому містечку на заході України. Німецькі війська пішли на захід, радянська влада встановлює свої закони. У містечку тече мирне, неспішне життя, яке є лише прикриттям для потужного визвольного руху підпільної повстанської армії.
Проте автори не збираються висвічувати історичне протистояння двох ідеологій. Головне у фільмі – історія любові. Ніжне, юне і справжнє почуття приходить до героїв в складний час і примушує забути усю різницю їх світоглядів. Ми спостерігаємо за їх першими кроками назустріч один одному, за тим, як зароджується справжнє сильне почуття.
Олені і В’ячеславу відпущено дуже мало часу. Заради любові герої протистоять навколишньому світу, який виявляється до них невблаганним. Смерть красивих і юних людей сприймається як воістину шекспірівська трагедія.
Авторам фільму вдалося розповісти історію, не роздаючи штампів і не навішуючи ярликів. У фільмі немає поганих і хороших, своїх і чужих, друзів і ворогів. Є добротний любовний та шпигунський сюжет, міцна драматургія, дивовижна акторська гра і майстрова операторська робота. Фільм пройшов випробування часом , і сьогодні дивиться на єдиному подиху і з неослабним інтересом.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *