Твір на тему: мій робочий день

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: мій робочий день

Робочий день це ще один день з життя людини, яка заробляє собі на пенсію. Робота у кожного різна, і як показує статистика що більшість робітників не задоволені своєю роботою. Вона буває різною і проходить у когось швидко та без тривог, а в когось помалу та з нервами. Кожна професія відрізняється і має свої особливості.Так як я працюю шахтарем, мій робочий день кожного тижня починається у різні години. Шахта має працювати і видавати на гору вугілля безперервно. Тому і робочі дні у шахтарів, ставляться по різному. Так наприклад, одного тижня можу працювати вночі коли всі люди сплять, на другий же тиждень я працюю цілий день а вночі відпочиваю. Так як я працюю під землею законодавством передбачено що мій робочий день триває 10 годин, а 6 з них під землею. В цих 10 годин входить доїздити до місця роботи, перевдягання в брудний одяг, дохід або доїздити безпосередньо до місця робити в самій шахті.

Мій робочий день може проходити по різному і все залежить від того, що я маю робити. Як правило роботи всі повторяються і не має чогось нового. Мій робочий день може закінчитись швидше, якщо ми виконаємо норму яку маємо зробити швидше. І вдома я можу опинитись не як все, а на 1-2 години швидше. Це дуже мотивує так як всі хочуть по швидше закінчити роботу і швидше опинитись вдома.

Так наприклад, якщо робочий день закінчився та осталась робота і начальник просить її доробити то і зарплата відповідно буде більше так як Ви працюєте у понад нормовані години. Таке деколи буває у приватників коли робітникам не відшкодовують перепрацюванні години. Така ситуація буває часто і краще домовитись з начальством по хорошому ніж судитись.

Всі працівники бажають щоб їхній день пройшов максимально швидко та без тривог. Напружену обстановку на робочому місці, створюють самі робітники. Щоб у Вас було все добре на роботі вибирайте її яка Вам ближче до душі та яка Вам подобається.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *