Твір на тему: “Мій друг”

загрузка...

Твір на тему: “Мій друг” 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Сьогодні зранку моя мама зайшла до мене в кімнату і сказала, що до мене прийде мій друг Антон у гості. Наші батьки товаришують, тому моя мама запросила Антона і його маму до нас на цілі вихідні. Я дуже цьому зраділа.

Твір на тему: "Мій друг"
Антонце мій найкращий друг. Ми з ним одного віку. Я і Антон навчаємось в одній школі але в паралельних класах. Він дуже хороша людина. Антону 14 років, він не високого зросту, чорнявенький з зеленими очима.В нього дуже миле обличчя і більш менш серйозний дорослий погляд. Я з ним знайома більш ніж 5 років. В нас сильна та вірна дружба. Антон також дуже кумедний, у нього чудове почуття гумору. Коли мені нудно, то Антон завжди знає як мене розважити. Також мій друг добре розбирається в кулінарії. Як не дивно але він вміє набагато краще готувати страви ніж я. Ми з ним багато часу проводимо на кухні готуючи різні тістечка для наших матусь.
Був якось один випадок, що Антон показав себе дуже хоробрим і сміливим хлопцем. Одного разу мене в школі діставали старшокласники. Вони завжди смикали мене за волосся і мені це дуже не подобалось. Антону це також і тому він підійшов до тих хлопців і «дав їм на горіхи», щоб знали своє місце. Мене це дуже порадувало, я вдячна своєму другу за таку допомогу.
Я і мій друг часто любимо малювати. Антон малює у стилі романтизму. Я часто не розумію його малюнків. Там зображується почасту образи закоханих людей, їхні переживання та емоції, які відбуваються навколо них. Я думаю, що Антон в майбутньому вийде чудовим художником.
Я дуже рада, що в мене є такий хороший, сміливий, розумний друг. Я б не уявляла своє життя без нього. Він мені як старший брат, який здатний в будь яку мить прийти на допомогу. Я дуже вдячна його батькам, що вони виростили таку людину.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *