Твір на тему: “Мій друг по листуванню”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Мій друг по листуванню"

На сьогоднішній день листування є навіть ще більш актуальним, ніж у ті часи, коли такий вид передачі інформації дійсно був однимєдиним, оскільки високі технології іще не були винайдені. Я не є винятком, тому також вирішив долучитися до грандіозної павутини, котра поєднує людей однією справоюлистуванням.Знайти людину, котра хотіла би з тобою обмінюватися листамице не проблема. Нині існує силасиленна спеціалізованих тематичних сайтів й спільнот, які допомагають людям здійснити таке вже їхнє невеличке бажанняпознайомитися із кимось, хто взаємно хотів би займатися листуванням.

Є два варіанта подій: ти можеш заповнити анкету, вказавши свої особливості,хобі, вік та інші формальності; або ж другий, більш цікавий варіантто просто запитати адресу у першоїліпшої людини, яка також є учасником чи учасницею тематичної спільноти, й познайомитися уже в процесі листування. Гадаю, то добряче інтригує і тоді насолоди від знайомства у такий спосіб в рази більше.

У конверт, де лежить лист, можна також класти різні дрібнички, на кшталт пакетики із чаєм, цукром або кавою, магніти, листівки, декоративний скоч й наклейки.

Коли той, кому прийде ваш лист, розкриє йоговін зрадіє не тільки побажанням, які доречно й ввічливо залишати у самій писанині, так би мовити, а також і подарункам, котрі хоч не такі вже й грандіозні, проте у них була вкладена душа й приємні емоції.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *