Твір на тему: “Мій дім – моя фортеця”

загрузка...

Твір на тему: “Мій дім – моя фортеця” 4.57/5 (91.43%) 7 votes

Дивно, але тільки в рідному домі нас чекатимуть із розкритими обіймами та усмішкою на устах. Цим перший час не може похизуватися навіть власний будинок, коли людина уже стала дорослою і переступила ще один етап у її житті.

Твір на тему: "Мій дім - моя фортеця"

Наш дімце місце, де ми можемо сховатися від негараздів бодай на кілька годин (принаймні, ми так думаємо; нам хочеться вірити у це і ми сліпо й наївно продовжуємо так робити), зняти усі маски та показати нарешті справжнє амплуа, яке, можливо, ніхто та ніколи не бачив.Більш ніде не приймуть так, як удомашкола не дасть потрібного відчуття комфорту та легкості у словах, вчинках, поведінці; церква не подарує такої турботи та опіки, хоча, либонь, зможе змусити повірити у себе; готель дасть всі потрібні умови, але для людської душі того буде занадто мало.

В багатстві не усі цінують те, що мають; вона ж насправді бідні, а ті, хто даху над головою не маєзаможніший за них. Бо кожен з нас має свою фортецю і усвідомлювати то треба саме в цей момент, ба не на секунду пізніше.

Навряд чи ще десь можна почувати себе так, як вдома. Дім, де ти вирісто в дійсності непереможна, непідкорена фортеця, яку зруйнувати можеш тільки ти. І знаєш як? Своїм відходом звідти назавжди.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *