Твір на тему: “Місце грошей в житті людини”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Місце грошей в житті людини"

В кожною вже сформованої людини є у кишені гроші, навіть у дітей. Гроші оточують нас скрізьв магазині, вдома, нам дарують їх на свята, ми платимо ними за проїзд, ми можемо поїсти лише завдяки них, кудись сходити, в чому сходити та багато іншого, та все.Тоді, що виходитьце найголовніше у нашому житті? Невже немає нічого ціннішого за ці папірці? Невже якийсь папір можу брати верх над людиною, та підкорювати під себе людину?
Адже якщо задуматися, то дійсноми вчимося, щоб мати хорошу професію аби в результаті заробляти хороші гроші і добре жити, тобто стільки років навчання, робота, все заради цих «золотих» папірців.
Так звичайно, гроші є важливою складовою в житті кожної людини, але не найголовнішоюі люди часто помиляються ставлячи гроші на перше місце. А це просто спосіб для існування, от як їжа, ми їмо аби їсти і бути живими, але це ж не означає, що їжа є найголовнішою в нашому житті.
Завжди до всього потрібно ставитися з розумом, і адекватно сприймати дійсність, раціонально витрачати гроші та навчитися їх берегти, тоді не потрібно буде так над ними «молитися», все буде йти своїм чином, головне не зациклюватися. В житті багато цікавих  та захопливих речей, потрібно знайти те від чого відчуватимеш щастя та насолоду, адже багато приємний речей безкоштовнихякі навпаки, не можна купити ні за які гроші, не потрібно про це забувати.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *