Твір на тему: “Місто Київ”

загрузка...

Твір на тему: “Місто Київ” 3.67/5 (73.33%) 3 votes

Київ – древнє місто, яке виникло ще у 5 ст. Воно славиться своєю давньою історією. Якщо вірити легендам його заснували три брати Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь. Назване вона на честь старшого брата Кия. Згодом тут утворилася така могутня держава, як Київська Русь, яка дала начало розвитку культурної спадщини України.
Зараз Київ – столиця України. Величезний мегаполіс у якому люди метушаться, як бджілки. Тут легко заблукати туристу, який вперше у цьому місті. Для мешканців маленьких українських міст великою цікавинкою стане київське метро. Це швидкісна позавулична транспортна система, яка складається з трьох ліній. Завдяки метро можна потрапити, майже, у будь-яку частинку міста. Київ розташовується на мальовничих берегах Дніпра, який поділяє його на дві частини. На правому березі Дніпра знаходиться Києво-Печерська Лавра. Це одна з найбільших православних святинь України. Серцем Києва є головна вулиця – Хрещатик.

Тут завжди вирує життя. Якщо бути пильним, то можна побачити відомих особистостей. Андріївський Узвіз – друга за популярність вулиця. Вона являє собою так званий музей. Тут на кожному кроці можна побачити цікаві місця. Всі пам’ятки Києва неможливо описати, вони з’являлися разом з розвитком міста.
Київ – перлина України. Я вважаю, у такий важкий час коженш самосвідомий українець має на власні очі побачити це місто, щоб переконатися у його неповторності, вишуканості та красі.

 

 

 

 

 Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *