Твір на тему: “Ми – не безліч стандартних “я”, а безліч всесвітів різних”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Скільки людейстільки й думок. За рутиною буденності, великою кількістю справ, котрі не можуть почекати, ми забуваємо, що іноді треба спинитися і нагадати собі, хто ми є, і ким ми хочемо бути.

Твір на тему: "Ми – не безліч стандартних “я”, а безліч всесвітів різних"

Бо коженне просто чиясь мати, сусід, лікар, друг; кожен з насособистість. Людина має розвиватись.Не знаєте як? Почніть з того, що ви любите. Дізнавайтесь більше, розумійте краще, прагніть до досконалості. Щоб здобути великий багаж знань, потрібно не тільки багато працювати над собою, а й вірити. Чекати завтрашнього дня з надією, силами, натхненням творити щось, чого не робили до нас.
Врешті, все починається з малогоНе потрібно обмежувати себе обставинами, в яких знаходитесь. Людствоце не маса однотипних істот. В кожного своя ідеологія, менталітет, бачення цього світу.
Буває, людина не помічає, наскільки вона вартісна для суспільства, якої глибини сягає її душа. Знайдіть час відкинути усі справи, що перетворюють вас на машину для праці.

Прочитайте цікаву книгу, потіште себе філіжанкою ароматної кави, а ще краще, зберіть валізи і вирушайте в подорож, яка, можливо, стане найбільшою авантюрою у житті. Навіть Василь Стус писав: «Життяце не долання меж, а навикання і самособоюнаповнювання».
Тому відкиньте сумніви, не лінуйтеся. Бо лінощі крадуть у нас все: молодість, час, перспективи. Памятайте, іноді варто більше вірити в себе!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *