Твір на тему: “МЕТРО – НАЙШВИДШИЙ ТРАНСПОРТ, АЛЕ ЧИ НАЙЗРУЧНІШИЙ?”

загрузка...

Твір на тему: “МЕТРО – НАЙШВИДШИЙ ТРАНСПОРТ, АЛЕ ЧИ НАЙЗРУЧНІШИЙ?” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "МЕТРО – НАЙШВИДШИЙ ТРАНСПОРТ, АЛЕ ЧИ НАЙЗРУЧНІШИЙ?"

Ми постійно кудись поспішаємо. Хтось в школу, хтось на додаткові заняття, хтось на роботу, а хтось за своїм чадом у дитячий садочок. Без транспорту цими днями обійтися неможливо, адже ваші дві нижні кінцівки не здатні набирати таку швидкість, на котру розраховані автомобілі чи маршрутні таксі.У великих містах є метроце фактично варіант залізниці, адже принцип дії геть подібний, хоч прокладають цей вид транспорту у тунелях або естакадах (другий варіант є набагато рідшим, та, можливо, для декого навіть маловідомим). З новітніми технологіями, котрі запровадили нині у нашому світі, метрополітен став одним із найшвидших видів громадського транспорту (дивно, адже то аналогія залізниці чи трамвая, котрі, як не дивно, рухаються повільно та нудно), але чи виправдає він очікування тих, хто користується послугами метро, якщо зважати на зручність?

Перш за все, люди повинні спуститися до тунелю за допомогою ескалатора, поміститися у тісний вагон, але це забезпечує їм подорож від станції до станції із вітерцем! Якщо говорити про ціну, то це дешевше, ніж пересування у тролейбусі або автобусі. Можна самостійно зробити логічний висновок, який випливає із спостережень: якби метрополітен не був таким зручним, то його будування не продовжувалося по всьому світі! Цю ідею простонапросто відхилили би і люди продовжували тіснитися у трамваях й інших видах транспорту.

Отож, метроі швидкий, і комфортний, однак за цим всім ховаються певні проблеми, на кшталт пошкодження провідних проводів, що може призвести навіть до замикання, та це вже геть інша історія, котру знати варто лише водіям цих вагончиків.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *