Твір на тему: “Меблі в моїй кімнаті”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Я ніколи не цікавився феншуєм, проте мені вистачило всьогонавсього однієї статті якогось чоловіка, котрий лиш нещодавно відкрив для себе це вчення, аби збагнути, що такий напрям мені також подобається.

Твір на тему: "Меблі в моїй кімнаті"

Того ж вечора я зібрався робити генеральну перестановку у квартирі, так би мовити. Та щось мене насторожиломабуть, то не вага меблів, котрі я мусів би таскати самостійно та ще й власноруч, а той факт, що гармонія, в першу чергу, мусить йти від менеколи я віднайду цю тоненьку грань між людиною та Всесвітом, тоді можна буде приступати до меблів, які поки що ні в чому не винні.Наразі місце розташування усіх меблів мене більш ніж просто влаштовує. Ліжко стоїть коло стіни, навпроти дверей; позаду ньоговікно. Збокуписьмовий стіл, який стоїть просто ідеально, зважаючи на те, що світло падає просто на нього. З іншої стінишафакупе, яка містить в собі надто багато всього, аби перераховувати ті дрібниці.

Від телевізора я відмовилася, бо, кажуть, так легше гармонію шукати. А коло шафитренажер, котрий, за вченням, яким я починала цікавитися, узагалі зайвий у моєму будинку. Меблі уособлюють щосьвони також мають певну енергетику.

Замість того, аби шукати гармонію у тому, що насправді є чужим, треба спробувати порозумітися із тим, що досі є недоторканим, хоч і оточує тебе уже не перший рік. Спробувати вигадати своє вчення і показати, скільки недотягнених й невивчених сторін цього світу іще є.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *