Твір на тему: “Майбутнє України-це й моє майбутнє”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Майбутнє України-це й моє майбутнє"

Важкі часи, які зараз панують в країні, забарилися природний розвиток, вбили початкові можливості, але не змогли зупинити одного – віру українців. Це означає тільки те, що роки очікування не минуть марно, наші долі будуть щасливими, а не повними трагедій і розчарувань. Звідки я це знаю? Відповідь проста: майбутнє України – це наше спільне майбутнє, одне не iснуватиме без iншого.
Батькiвщина наших батьків, дітей та, безумовно, наша стане прекрасним куточком, в який будуть прагнути потрапити всі туристи світу. Багата історія, незаймана природа, смачнi національнi страви, розвинена інфракструктура й наука, а також талановиті творчі діячі, яким дають можливість вiдкривати свої здатності світу, – все це здивує інші країни і зробить Україну могутньою державою, затребуваною, квітучою та по-справжньому великою.У країні буде порядок, настане довгоочікуваний мир, і звідусіль гордо зазвучить наш гімн, ніби символ могутності і стійкості тутешніх жителів.
Все це може здатися неможливим, але хочеться відзначити, наскільки подібна думка помилкова. Майбутнє України буде таким, яким його можна побачити в мріях дітей і підлітків, адже саме ці люди створять вищеописану казку. Кожен представник нового покоління жадає піднятися вище попереднього в усіх планах: ми намагаємося щосили самовдосконалюватися, щоб, коли прийде час, сать головною опорою держави та ні за яких обставин не допустити того, що відбувається зараз. Ми не маємо права відкласти цi плани на довгий час, а після просто передати їх нашим нащадкам, як найжахливiшу спадщину.

Я запевняю кожного з читачів, що майбутнє країни буде чудовим, тому що воно залежить від мене самої. А ще й тому, що мета кожного українця – показати, що світ повинен дізнатися про нього та його дорогий рiдний куточок, де йому допомогли стати собою.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *