Твір на тему: “Мама”

загрузка...

Твір на тему: “Мама” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Немає нічого ріднішого ніж Мама. Це та людина, яка буде поряд все твоє життя. Тільки їй ти можеш довірити найпотаємніші секрети, мрії, бажання. Тільки мама може тебе зрозуміти в тій чи іншій ситуації. Її підтримка та любов завжди буде зігрівати твоє серце.

Твір на тему: "Мама"
Для кожного слово «мама» має своє значення. Для когось мамаце людина, яка просто піклується про дітей, ніби наглядачка. Для когось мамаце та, що продовжує рід людей, а для когось мамаце найрідніший, найдорожчий скарб у житті. І якщо цей скарб втратити то ніби ти втрачаєш самого себе, своє друге «Я».
З самого дитинства саме мама привчає тебе всього того, чого ти вмієш. Перші кроки, перші слова, перші знанняцим всім наділила тебе твоя матуся. Заради своєї дитини матуся може пожертвувати всім, що має.

Адже здоровя і безпека своєї дитини понад усе для неї. Тому ніколи не потрібно забувати все те, що дала нам мама. Ми повинні памятати все те добро, наділене нам та всю ту турботу, яку ми отримували протягом усього життя.
Дуже важливо берегти своїх батьків. Всі ми не вічні тому краще не засмучувати їх своїми вчинками чи навіть словами. Ми ніколи не замислюємось наскільки велика та дорога турбота наших мамусь. Ми часто її ображаємо, не слухаємось і навіть кривдимо, а вона все терпить, бо любить нас.

Потрібно вчасно усвідомити, що мамаце найрідніше та найкраще у твоєму житті. Мамаце любов, підтримка, опора, добро і все найкраще в нашому житті. Тому бережімо це!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *