Твір на тему: “Мама – найкращий порадник”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Мама - найкращий порадник"

Побив коліно, отримав «двійку», вкусила собака. Негаразди із друзями, складнощі із домашнім завданням, болить голова. Безсоння, важко вивчити вірш, загубив шапку. Із всім вищеперерахованим і не тільки, ми завжди звертаємося до мами, бо маманайкращий порадник.Мама дає найкращі поради та може розпізнати фальшивого друга раніше, аніж ти сам переконаєшся у цьому. Тільки ця людина завжди готова зустріти тебе із широко розкрити обіймами, незважаючи на те, що ти накоїв сьогодні і яке вікно на сей раз розбив у школі.

Тільки вона буде плакати разом з тобою, сміятися, коли тобі весело, хоча, можливо, насправді у неї є певні проблеми, а також залишить тобі останній шматок пирога, хоча сама зостанеться голодною. Ми недооцінюємо наших матерів; вонинайдорожче, що є у житті кожного з нас.

Лише уявіть, що є діти, котрі не мають мам. Вони не відчувають стільки теплоти, любові й ласки, скільки достається нам. А мамина порадавона дійсно вартує багато; либонь, якби такі цінні поради продавалися, то жодна людина не змогла б дозволити купити їх собі, бо надто вже вони дорогі.

Знаєте, разом із цим слід памятати, що, можливо, іноді й мама хоче почути від нас якусь пораду чи думку. Вона ж ніколи не відмовляє, коли її син чи доня просить у неї аналогічне, тому і ми мусимо бути такими по відношенню до наших неньок.Схожі твори

Один ответ на “Твір на тему: “Мама – найкращий порадник”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *