Твір на тему: “Мама – найближча для мене людина”

загрузка...

Твір на тему: “Мама – найближча для мене людина” 4.00/5 (80.00%) 2 votes

У житті кожної людини бувають моменти, коли необхідна підтримка, турбота і увага. Єдина людина, яка може забезпечити такі потребице мама. Я вважаю, материнствоце мистецтво. Бути мамою дуже складно.Адже їй доводиться відчувати фізичні та духовні труднощі. Вона не тільки дає життя, але і забезпечує повний догляд за дитиною: виховує, годує, одягає, лікує її. Головне завдання матерізробити зі своєї дитини хорошу людину, поставити її на ноги, дати освіту. Лише рідна ненька готова віддати все для дитини, навіть якщо це її життя. Моя матусянайцінніше, що є у мене.

Вона сонце, яке дарує мені надію, позитивний настрій. Коли я дивлюся в її очі, я бачу,що потрібна їй, це спонукає мене до гарних вчинків. Коли я торкаюся її рук, я відчуваю душевний спокій. Це єдина людина, якій можна довірити будьякі секрети. Для мене мамауособлення неосяжної мудрості. На будьяке питання ця надзвичайна жінка завжди знаходить відповідь. Так приємно іноді просто поговорити з ненькою. Коли я розповідаю про свої розчарування, проблеми, я відчуваю неймовірну легкість, погані думки зникають. Мамине вміння вислухати і дати порадунайпрекрасніша якість, яка дає віру в кращеЗ нею у мене не буває ніяких розбіжностей, ми ніколи не сваримося.
Найдивніше те, що для мами я залишаюся дитиною. Вона навчила мене любити працю, поважати старших, бути чесною і милосердною. Я вдячна їй за все. Бережіть ваших матусь!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *