Твір на тему: “Мама”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Мама"

Маманайрідніша людина в всьому світі. Останнім часом я щодня чую від однолітків зневагу до своїх мам, їхнє жахливо до них ставлення, постійні «фиркання» в сторону мами і насмішки з неї коли у неї, щось не виходить. Це ввійшло в моду, підлітки викаблучуються самостійністю, незалежністю, і їм стає соромно коли мама турбується за них і елементарно питає чи тепло одягнені.Але чому так? Чому виникає така зневага до людина, яка б заради тебе пожертвувала життям і віддала б все, аби тобі було добре? Що це: деградація чи еволюція  21 століття? Чому в наш час всі так цим зневажають?
Однозначно це деградація. Адже ніяка, дійсно, адекватна людина не зможе позволити собі такого до людини, яка щоб не сталось підтримає тебе, допоможе, не осудить, а підтримає, людина,яка завжди прийде на допомогу у скрутний час, і буде з тобою тоді коли від тебе всі відмовляться. Мамаговорячи про неї, у мене в голові відразу зявляються спогади, хороші моменти з життя звязані з мамою, та і взагалі якщо задуматися то найбільше щастя ми відчуваємо саме з мамою.

Мамаце як дім, біля неї затишно, спокійно, відчуваєш себе потрібним. Біля неї не можливо бути злим, та довго на маму злитися. І всі ті підлітки, які так зневажали маму колись, коли виростають, просто плачуть, і не важливо чоловік це чи жінка.

Плачуть коли розуміють скільки вони втратили, шкодують, що час який вони могли провести біля найріднішої людини в світі вони проводити в інтернеті, кричали на маму, злилися. Всі розуміють коли стає надто пізно. Тому цінуйте маму, щоб потім не жаліти, а лише згадувати про неї з посмішкою.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *