Твір на тему: “Людське щастя”

загрузка...

Твір на тему: “Людське щастя” 4.33/5 (86.67%) 6 votes

Твір на тему: "Людське щастя"

Ще з давніхдавен ми чули, що кожна людинатворець свого щастя та своє долі. Скоріше за все так і є і з цим висловом варто погодитися, адже кожна людина по своєму, індивідуально будує своє майбутнє, свою долю та свій життєвий шлях.

На мою думку, щастя в нашому житті одна з найважливіших складових життя, це її невідємна частина, адже роблячи щасливими когось, ми автоматично самці робимося щасливішими.Щастяце вміння віддавати своє внутрішнє тепло, це така собі самовідданість, вроджена  гуманізмом. Але ж що ж саме таке це щастя, де криється його коріння?
Однозначно виразитися і відповісти за всіх практично нереально. Адже для кожної людини це своє, кожен має інше уявлення про щастя і як його досягти. А причина цьому те, що люди всі різні, кожен розставляє свої пріоритети порізному, те що для когось щастя, для когось навіть не помітна річ. Одні цінять любов близьких, а інші тішаться від пари «баксів» у кишені.

Взагалі про щастя, можна говорити безкінечно, про це говорило і багато філософів, які ретельно вивчали людські душі та людське буття, проте і вони не могли відповісти.
Ми часто чуємо від людей, що вони не щасливі? Але чому? Якщо серйозно я не можу це сприйняти від людина яка має рідних, їхню любов, дві руки та дві ноги. А невже здоровя не входить  до складових щастя? А любов рідних, красива зовнішність і багато інших речей, які людина в наш час за щастя не рахують.
На мою думку щастя в простих речах, просто варто ці речі помічати, правильно розставляючи пріоритети і життя відкриється в зовсім нових фарбах. Все в нашій голові!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *