Твір на тему: “Любити себе – це егоїзм?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Любити себе – це егоїзм?"

В моєму житті мене часто ображали, однокласники в школі через зовнішність, друзі насміхалися, якщо їх в принципі можна так назвати, батьки кричали завжди і ніколи не підтримували, а найголовніше і найболючіше було коли я вперше закохалася, це було взаємно, але пройшовши рік відносин, все настільки круто перевернулося, що мене почали мішати з брудом, мене почала принижувати моя кохана людина, завжди щодня, та людина який я довіряла найбільше в світі.Тоді я зрозуміла, що мене ніхто не любить, мені не має до кого звернутися за допомогою, мені не має кому розповісти як пройшов мій денья самасама буз нікого. Я себе також не любила, адже після стількох брудних слів в мою сторону від людей яким я ніколи не зробила нічого поганого, говорили самі за себе.
В мене була депресія, я плакала, довго плакалая мусилася, і це тривало майже рік. Потімпо трохи я стала повертатися до нормального життя, почала себе змінювати, займатися спортом, навчилася красиво фарбуватися, купувала собі гарний одяг, і щодня почала виглядати на всі 100.

Тоді я дійсно полюбила себе, я собі сподобаласяі знаєтея помітила, що почала подобатися іншим. Від мене минулої нічого не лишилося, я розуміла, що я прекрасная почала це підкреслюватиі люди також стали це помічати і говорити мені те, що я прекрасна. Так, я пережила не легкий шлях до цього , але я змогла, і завдяки цьому я стала така яка я є зараз.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *