Твір на тему: “Літо”

загрузка...

Твір на тему: “Літо” 1.00/5 (20.00%) 2 votes

Літонайпрекрасніша, найгарніша, найтепліша, найгарячіша, найочікуваніша та ще багато най-, найнай-, пора року. Можна перелічувати ще сотні прикметників, аби описати цю дивовижну пору.
Літоце той час, що водночас люблять і діти, і дорослі, це пора відпочинку. Навіть, не залежно чи канікули, чи ви працюєтедуша все одно радіє і відпочиває. Проситься на природу, проводити кожну вільну хвилинку на відпочинку, адже відпочивати, точно, люблять всі! Для гарного відпочинку навіть не обовязково їхати на море, за кордон, на курортпосидіти в парку чи в лісочку є не менш привабливо.
Літопора прекрасна, не дарма говорять, що це окреме життя, адже так і єза три місяці «нового життя»  можна отримати безліч позитивних емоційзробити речей набагато більше ніж за весь рік, взагалі людина відкривається по новому. Побачити літом похмурих людей практично не можливо.
Це час коли радіють всіне потрібно теплого одягу, не мерзнеш, від цього і не хворієш, теплі ночі, довгі вечори, спекотні, гарячі дні, заворожуючі світанки та заходи сонця.
Влітку навіть відчуваєш себе поіншому –  легко, вільно, є багато можливостей як провести свій літній час, можна довго засиджуватися на вулиці, пограти мяча, сходити на річку, по засмагати, і мені здається, що цей список безкінечний. А саме прекраснеяк на менеце те, що є безліч різноманітних фруктів, і вони досить доступні для кожного.
Шкода лише, що ця прекрасна пора не вічна, що відразу йде холодна осінь, а залишаються лише теплі спогади на згадку!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *