Твір на тему: “Листи і марки”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Листи і марки"

Нині листування стало таким же популярним, як і примітивні повідомлення у соціальних мережах, що, відверто кажучи, трохи дивує, зважаючи на те, що іще буквально десять років тому люди забули про те, що можна спілкуватися за допомогою відправки листів у конвертах, оскільки тоді новітні технології сполохали увесь світ, неждано й негадано захопивши свідомості соціуму.Одначе дивуватися не слідлистування було, є і буде актуальним, адже інколи це навіть зручніше, аніж сухе повідомлення, котре висвітлилося на екрані телефону чи ноутбуку й згасло. Листи буцімто уміють передавати не тільки інформацію, а й атмосферу, від відправника до одержувача.

Це, схоже, не міф, адже посудіть саміяк тільки відкриваєш конверт, розгортаєш складено втроє лист, починаєш читати ті букви, які стрибають, немов тікаючи кудись, на душі одразу стає тепло й затишно; приходить усвідомлення того, що хтось справді хвилюється про тебе, турбується, й бажає бачити усмішку на твоєму обличчі.

На сьогоднішній день навіть вигадали марки, які можуть давати короткий опис до того, про що ж йтиметься мова всередині конверта, тобто у листі. Зрозуміло, що маркато обовязків атрибут, без якого лист не буде відправлений.

Отже, тепер їхній вибір є настільки різноманітний, що ба уявити неможливо! Марки із фізіономіями, із явищами природи, ба навіть пахучі марки! Що тільки рекламодавці не зроблять, аби збільшити попит на таку корисну справу як листування!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *