Твір на тему: “Лист до Св. Миколая”

загрузка...

Твір на тему: “Лист до Св. Миколая” 4.50/5 (90.00%) 2 votes

Твір на тему: "Лист до Св. Миколая"

Цей рік для мене посправжньому особливий, адже я закінчую одинадцятий клас. Кожний день, проведений в школі, я хочу запамятати, як особливий. Я стараюсь кожний день присвятити добрим справам, щоб пізніше згадувати, що я недаремно закінчила школу.Я б хотіла попросити тебе, Святий Миколаю, не просто як завжди новий смартфон чи ноутбук, а зовсім інше. Таке, що потрібне всій Україні! Я хочу Миру!
Вже декілька років Україна живе в страху і мені не спокійно на душі за цим спостерігати.

Я дуже мрію, коли виросту, захищати свою державу як не силою то розумом. Я б сприяла кращому становищі українців в Європі чи намагалась би встановити мирний контакт з країноюагресором. Я б дуже хотіла процвітання для неї тому і вірю в щасливе майбутнє українського народу.

На даний момент мені гірко навіть думати про те, що десь там, на сході України помирають мої рідні, близькі для мене люди. Мені дуже важко задумуватись про те, що скоро буде шалена зима і ці люди будуть хворіти та замерзати від холоду не знаючи де зігрітись. А все могло б бути поінакшому! В мене викликає це безмежну ненависть до тих безжалісних людей, які це спричиняють.
Саме у різдвяні свята ми можемо трішки забути про ці негаразди та проблеми у нашій країні. Саме на різдвяні світа ми можемо помріяти про те, чого так сильно бажаємо. Тому дорогий Святий Миколай, будь ласка, дай миру Україні. Дай миру українському народові. Дай миру всьому світу. І не тільки я, а й вся Земля буде тобі вдячна.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *