Твір на тему: “Кого можна назвати справжнім другом?”

загрузка...

Твір на тему: “Кого можна назвати справжнім другом?” 4.29/5 (85.71%) 14 votes

Як на менеповноцінне уявлення про це має лише той, хто сам є хороший другом, і хто має біля себе таку ж людину.
Багато хто вважає, що у людини може бути лише декілька справжніх друзів, а всі інші можуть бути лише знайомими або приятелями. Що з ними можна говорити, гуляти, дружити, але називати справжнім другом можна лише кількох.
Я ж думаю зовсім поіншому. Всі гадають, що друзів справжніх мало, і це вже як стереотип у людей, всі звикли до цього і це змалечку заклаається у їхні голови.Я ж вважаю, що у людини справжніх друзів рівно стільки, скільком людям вона сама є справжніх другом. Все залежить від самого себе, якщо людина добра, хороша, завжди підтримає, може допомогти і не важливо одній людині чи десятьом, всім може приділити час, то до неї і будуть тягнутися інші і їй довіряти. А якщо людина постійно до всіх зла, кричить, нікого не поважає, до всіх ставиться звисока, то така людина не матиме жодного друга взагалі. Все залежить від самих нас, як митак і до нас.
Наприклад у мене не мало хороших друзів, я їм довіряю, посправжньому, я кожному можу приділити час, зустрітисяпокластися на них, знаючи, що вони віддячать мені тим же. Я горджусь тим, що саме так і є у моєму житті. Так, звичайно, на моїй історії були і розчарування у друзях, і не раз, але це мене не зламало, зробив висновкипішов далі. Це не дало мені приводу після того на всіх людей «вішати бірки» і судити всіх по тих декількох у минулому. Зараз біля мене вірні друзі, і їх не мало, як не дивно.
Отже, можна дійти висновку, що людина, суспільна істота, завжди прагнутиме підтримки, якомога більшої кількості друзів, які допоможуть і не покинуть у біді, а не зникнуть при перший труднощах. Тому таким «отверезуючим» є хороший вислів
«Довіряй, але перевіряй»!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *