Твір на тему: “Книги врятують світ”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Книги врятують світ"

Люди, які не читають, аргументуючи то тим, що це «немодно» або ж «не актуально», призводять цілу націю до страшного зубожіння. Книги завжди справлятимуть на людей особливе враження, от тільки в хорошому значенні цього слова, а не навпаки.Не буває «поганих» книжокє ті, які не підійшли читачеві, можливо, за віковою категорії, жанром, або ж він простонапросто не зумів поринути у сторінки так, як це малося на увазі. Кажуть, що краса править світом і вона врятує його. Максимум, на що здатна красато тимчасово задурманювати голову, від чого уже буквально за кілька хвили не залишиться і сліду.

В дійсності світ спроможні врятувати саме книги: байдуже, скільки їм років, про що там пишеться, й хто автор. Поки люди читають, а письменники й поети працюють над своїми задумами й ідеями, людство розвивається. Як тільки абсолютно все перейде у володіння так званої красинастане кінець. Вродапоняття короткочасне та мінливе.

З часом усі ми старіємо, у нас зявляються борозни й звивини, та із впевненістю у голосі ви більше не почуєте компліментів у свій бік. Однак книгице те вічне джерело, з якого пробиватиметься мудрість народу людського, котра збиралася та таїлася там на протязі багатьох років.

Книги таки врятують світ, якщо правильно обирати, що ж читати. Тому приділяйте більше часу бібліотеках, аніж салонам краси, адже слід вміти відрізняти дорогоцінний оригінал від дешевої підробки.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *