Твір на тему: “Книга чи гаджет”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Книга чи гаджет"

У 21 столітті дивно не мати компютера, модного смартфона, планшета чи іншого гаджета. З слів людей, ця одна річ здатна замінити десятки іншихкалькулятор, книга, компютер, телевізор, блокнот, телефон, радіо, ліхтарик, посібники, журнали, тести, різноманітні додатки, які містять потрібні для життя дрібнички.Навіть в школах, усучаснюючи систему, хочуть замінити книги на планшети, адже начебто важкі 5 кілограмові книжки можна замінити легесеньким 500 грамовим  «апаратом». На цю тему було сотні суперечок вчених, про плюси і мінуси цього запровадження.

Одні кричать, що це шкідливо для здоровя, швидко псується зір, діти не запамятовують інформацію через одноманітність сторінок, через те, що коли дитина тримає книгу в неї також спрацьовує зорова память. Інші ж противники думки про шкоду для здоровя запевняючи це зручністю, легкістю, тим, що потрібне можна в будь який момент скачати, а не потрібне миттєво видалити.
А якщо взагалі відійти від цієї теми, і просто полюдські говорити про це, то я, як звичайна людина, яка просто обожнює читати, є прихильником саме паперових книг. І скільки б мене не переконували, не доказували, не відмовлялия завжди буду божеволіти від запаху щойно купленої книги. Так само я люблю, просто ставити вже прочитані книги на поличку, і створювати, так званудомашню бібліотеку, це для мене куточок затишку.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *