Твір на тему: “Книга”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Ще з самого раннього дитинства наше життя повязане із книгою, ще будучи немовлятами ми вперше з нею познайомилися. Книги з колисковими, казочками, малюнками –все це було присутнє в нашому житті, навіть коли ми ще не розуміли, що тримаємо в руках. Лише згодом ми дізнались, що це, для чого. Вперше дізнались цінність друкованого слова.
Книга ще за самих давніх часів зявилася тільки тому, що саме так люди хотіли передати свій досвід, красу, знання, мудрість –  нащадкам. Але як з історії, всім відомо, сама книга зявилася далеко не одразу, було безліч етапів до створення книги такою, як ми її звикли бачити. Спершу писали на табличках з глини, папірусі, пергаменті, а потім, лише далеко згодом, винайшли папір, і почали друкувати книги.
В наш час досить важко уявити своє життя без книг. Адже саме вони допомагають нам здобути освіту, розвиватися, слідкувати за життям у світі, тенденціями моди та дізнаватися погляди інших людей. І ніякі гаджети їх не замінять. Книга, особисто у мене, часто  стає порадником у моїх життєвих ситуаціях, часом ніхто не може так сильно тебе зрозуміти, як клаптик паперу з тямущими думками. Книгаце величезна, бездонна скарбниця мудрості, з якої так і хочеться черпати нові знання. Для мене вона, щось особливе, неначе рідне, але таке ще чуже і не розгадане.
Не дарма книгу шанували за всіх часів, як тільки вона зявилася. Я дуже тішуся тим, що люди бережуть книги, ставляться до них з повагою. Дивлячись на це, волею неволею, так і проявляється до них людяність та доброта.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *