Твір на тему: “Кімната-гардеробна”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Гадаю, що кожна дівчина бодай один раз у своєму житті таки мріяла про гардеробну. Особисту гардеробну, яку так часто ми можемо бачити у фільмах та серіалах, однак так рідко знаходимо у власних оселях місце для такого місця.

Твір на тему: "Кімната-гардеробна"

Мені здається, що таке невеличке помешкання, де може зберігатися увесь одяг та взуття, аксесуари й головні убори, сумки і навіть деяка косметикаце дійсно підходяща річ і вона варта, щоби про неї мріяли.Хіба не прекрасно: прокинутися, відчинити двері окремої кімнати, де усе охайно розкладено, а не тріщить, ледь поміщаючись у шафі, в якій спросоння нічого не можна знайти; у гардеробній всі пари взуття стоять одна біля однієї, даючи господарці добре подумати, що ж їй підійде до сукні, яку вона вже тримає в руці на вішаку.

Простора кімната із одягомнавіть не називаючи то все «гардеробною», дівчата зможу абстрактно мріяти, бо то теж дозволено! Можливо, дехто навіть відмовився б від якоїсь іншої кімнати в квартирі, бажаючи додати чогось більш яскравого і контрастного.

Думаю, то таки не є погана задумка, але ж знаєте, що, можливо, зупинятиме багатьох? Факт того, що гардеробнаце ще одна
кімната і в суботу зранку, під час традиційного генерального (і водночас ненависного) прибирання роботи буде трохи більше!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *