Твір на тему: “Інтернет-залежність”

загрузка...

Твір на тему: “Інтернет-залежність” 4.50/5 (90.00%) 4 votes

Цими днями жодна людина не може уявити свого життя без Інтернету (навіть люди старого загартування уже опанували цю нескладну на перший погляд систему, котра приховує стільки всього, що й не сниться!).

Твір на тему: "Інтернет-залежність"

Ба більшеє ті, хто навідріз відмовляється повертатися до реального життя, будучи настільки зануреним у те несправжнє віртуальне буття, що доводиться звертатися до психологівіпсихотерапевтів, аби ті витягли звідти, ніби кинувши рятувальний круг потопаючому.Так воно й насправді єІнтернет здатен затягнути навіть найбільш свідому людину, яка, здавалося б, ніколи не піддалася такій спокусі.

У світі набагато більше залежним від Інтернету, аніж можна собі уявити. Вони стоять поруч із залежними від алкоголю/куріння/наркотиків. Це тільки може здатися так, що Інтернетце щось геть невинне, що приносить тільки користь суспільству. В дійсності усе діаметрально протилежне. Ми усі стали частиною Інтернету, якщо маємо власні сторінки у соціальних мережах.

Часто інформацію, яку ми залишаємо там, використовують проти нас самих, та ми можемо навіть не підозрювати про це. Людина, яка має Інтернетзалежність, часто сама може не знати цього, або бодай не хотіти признатися самій собі, а от оточуючі ладні помітити зміни в поведінці такої людини. Може здатися, що то простонапросто жарти, але це правда. Будьяка залежність означає страждання навіть тоді, коли людині добре.

Не треба робити Інтернет сенсом свого життя, адже просиджуючи свої дні за екраном гаджета, ми тільки самі собі робимо гірше.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *