Твір на тему: “Інтернет у 21 столітті”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Інтернет у 21 столітті"

Так у 21 столітті інтернетом вже нікого не здивуєш, це те що є у кожній квартирі та хатинці, це вже щось таке буденне та звичне, що нікого вже і не дивує. Кожна третя людина вміє користуватися компютером та інтернетом, по роботі, по справах, в навчанні, та і просто користування під час вільного часу.
Всім відомо, що коли лише виникли  перші компютери –  це був величезний нонсенс, всі хотіли побачити та мати собі, а коли його розробляли всі подавали надії на те, що як легко буде вчитися та працювати0 що скільки буде корисної та нової інформації, та спочатку розглядали цей пристрій, як велетенську енциклопедію призначену для дослідження світу та пізнання нового.
З часом, з появою у вільному доступі, на компютері почали розробляти безліч програм розважального характеру, а у 2017 всі і взагалі забули для чого взагалі придумували таку річ. Зявилася така річ, як соціальні мережіНа мою думку, це те, що і губить нашу молодь, адже саме там всі втрачають відчуття реальності, вони приділяють соц. Мережам весь свій вільний час, відкладаючи на другий план реальне життя, саморозвиток, навчання, навіть на уроках всі сидять у соц.. мережах, бо на телефонах вже теж вони є.
Я звісно, проти цього нічого не маю, це діло кожного, і нічого поганого наче там і немає, але все потрібно в міру, і не потрібно забувати про те, що з прогресом і там зявилося безліч шахраїв, які можуть шкодити безпеці дітей.
Компютерце, звичайно, річ геніальна, але всьому потрібно знати міру, і щоб контролювалося батьками.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *