Твір на тему: “І. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ – «БАТЬКО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ»”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "І. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ – «БАТЬКО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ»"

Творчість Івана Петровича Котляревськогоце ніби нова сторінка у величезній літературній книзі України, яка не лише повинна бути прочитана кожним свідомим громадянином нашої країни, який поважає своє минуле, а й закарбована у памяті тих, хто захоплюється мистецтвом слова.
Творчість Івана Котляревського почалася через двадцять пять років після того, як Запорізька Січ була зруйнована. Основними завданнями української літератури на той момент були не такі вже й легкі, як здається, речі: подарувати людям віру в світле майбутнє, посіяти у їхніх душах надію на те, що усе буде добре, підняти ентузіазм й зміцнити зламаний героїчний дух.
Мабуть, кожен українець бодай один раз чув про таку славнозвісну особистість, як Іван Котляревський. Саме він є автором бурлескнотравестійної поеми, де головний геройто безсмертний парубок Еней (адже допоки люди зявляються на цьому світі, кожне наступне покоління також знаходитиме щось для себе у «Енеїді»); зпід пера Івана Петровича вийшла пєса «Наталка Полтавка», незабутня героїня якої стала праматірю українського театру, оскільки саме з цього твору починається наша драматургія; неможливо не згадати й ще одну пєсу – «Москальчарівник», яка з таким же величезним успіхом, як і «Наталка Полтавка», вперше пройшла на сцені Полтавського театру.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *