Твір на тему:Гріховність і покаяння( за сюжетом твору”Буря на Чорному морі”)

загрузка...

Твір на тему:Гріховність і покаяння( за сюжетом твору”Буря на Чорному морі”) 5.00/5 (100.00%) 2 votes

Українські думи- невмирущий різновид фольклору нашої Батьківщини. Саме у них оспівано історичне минуле рідних земель, зображено героїчний відголос слави предків наших ,що дійшов й до сучасного покоління.Боротьба добра і зла – вічна тема,якої торкалися,напевно, поети всіх народів та часів. А питання гріховності та покаяння є актуальним до нинішніхї днів. Я вважаю,що про нього можна говорити та сперечатись безперестанку,але дійти істини досить складно.

Славнозвісна героїчна дума “Буря на Чорному морі” є вічним символом гріхопадіння особистості і її ж порятунку шляхом щирого покаяння.
Напевно,кожен з нас хоч раз у житті робить необдумані вчинки,що не відповідають моральним канонам. Герої даної думи не є винятком. Брати робили вчинки,що перечили моралі свідомого християнина і ,перш за все,моралі людської гідності.
Проти божих церков уїжджали, Шлички із голов не здіЙмали, На своє лице хреста не клали.Милосердного творця на поміч Не призивали, Да по улицях кіньми розбивали, Кров християнську на сиру землю проливали!”-дані рядки свідчать про глибокі та тяжкі гріхи героїв твору.

Не можливо не звернути увагу,що природні стехії проявляють свій норов та емоції,підсилюють характер твору,як це й характерно українським думам.

Та чи залишились брати грішниками до кінця своїх днів? Чи змогли вони усвідомити ,що живуть не за Божим Словом? Чи стали на правильну життєву дорогу?
На щастя,так. Хлопці змогли відкрити для себе істину щодо того,як жити на цій Землі ,як чинити стосовно інших людей.
“То як стали словами промовляти, Отцеву і матчину молитву споминати,— Став господь милосердний їм помагати”.

Дана дума вчить кожного із нас простої життєвої істини. Ніколи не пізно покаятись за власні гріхи. Ніколи не пізно ступити на вірну життєву дорогу,забувши старий спосіб життя. Потрібно лише усвідомити, що життя в гріхах та ненависті до ближнього – жахливе . Бо світ відкриває свої обійми тільки для чистих душею людей.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *