Твір на тему: “Глобальн мережа інтернет”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Глобальн мережа інтернет"

Інтернетдумки щодо того, добре це щось, чи навпакипогане, розходяться. Хтось вважає, що це таки не заслуговує на витрачання свого власного вільного часу у такий спосіб, адже то всьогонавсього якась чергова дурня, вигадана тією частиною людства, яка простонапросто не знала, чим же їй зайнятися, байдикуючи від нудьги.Ці люди, будучи настільки негативно налаштованими, навіть не сприймають аргументів щодо того, що Інтернетце місце, де знайдеться абсолютно все, тому таке спрощення життя не завадить замореним власними проблемами та справами людям. Інші ж твердо стоять на своєму:

Інтернетце безпосередньо користь, адже ніхто й ніколи не міг вигадати чогось подібного, що стало таким приємним резонансомсенсацією, підвівши людей на ноги та врештірешт, подарувавши ще світліше бачення найближчого майбутнього. Обидві сторони є правими, адже тут присутні й «плюси», й «мінуси». Перш за все, Інтернетце зручно та легко. У будьякий момент ти можеш знайти те, що тобі потрібно, не виходячи за поріг власного будинку.

Та з іншої сторониглобальна павутина приховує чимало секретів, про котрі ми можемо тільки здогадуватися. Це справді щось настілки масштабне, що кожен з тих, хто хоча би один раз звертався до Інтернету, автоматично ставав його частиною. Інтернетце небо, а його «жителі», тобто мице зірки. Знаходимо для себе користь, проте приховуємо мільйони страшних таємниць.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *