Твір на тему: “Героїзм”

загрузка...

Твір на тему: “Героїзм” 3.29/5 (65.71%) 7 votes

Далеко не кожну людину у світі можна назвати героєм. Людину, яка виявила хоробрість, відвагу, самовідданість так назвати можна. Вчинки таких людей трактують як подвиг, і не дарма.
Люди впродовж усього свого життя роблять багато поступків: як добрих, так і поганих, часом проявляли байдужість, не розуміння, а інколи і простягають руку допомоги у скрутні часи. Інколи вони навіть піддають ризику своє життя, що безумовно можна сміливо назвати героїзмом.
Першим на думку спадає приклад маленької дівчинки Аліни Гончар, що приблизно 56 років тому підняв на вуха всю  Україну. Як досі памятаю, у їхньому домі був не справний димохід. У зв*язку із цим спалахнув диван. В цей час в домі було вдома аж двоє маленьких дітей, а саме дві дівчинки. Коли ропочалася пожежа Аліна не вибігла з горючої будівлі, вона спробувала загасити вогонь своєю іграшкою, але коли мякий слолник спалахнув, вона почала тупати долоньками, але все зійшло на ні.

Саме тоді вона стала шукати і знайшла свою молодшу сестру, після чого взяла її за руку та винесла до обійстя. Через цю трагедію у Насті виявили 80% опіків шкіри. Все було в  руках у лікарів. Та вона народилася в сорочці. На щастя маленьку Аліну вдалося витягти із того світу і зараз її життю не загрожує жодна небезпека.
Мене вразила ця історія. Хоч це і маленька дівчинка, але у неї таке велике серце та любов , а головне, почуття відповідальності за життя інших людей. Вся країна і досі вважає цей вчинок подвигом, а особисто я вважаю її героєм!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *