Твір на тему: “Дружба”

загрузка...

Твір на тему: “Дружба” 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Мабуть, кожен з нас, задумувався над таким питанням як дружба, хто такі приятелі та справжні друзі?
Конкретної відповіді на такі питання немає до цього часу, адже дружба для кожного з насце щось особливе, можливо навіть і духовне.
Особисто для мене дружбаце спілкування з людьми, яким я можу довіритись, хто завжди підтримає та зрозуміє. У дружніх стосунках не варто бути егоїстами і ставити свої проблеми на перше місце, перш за все, тобі самому потрібно вміти бути щирим та справжнім, вміти слухати інших. Інколи бувають випадки, коли потрібно пожертвувати чимось заради того, щоб допомогти чи підтримати, якщо ти не будеш віддаватись на всю для свого справжнього друга, то можна сказати, що і ти не отримаєш нічого, тоді, коли ти дійсно будеш потребувати тої чи іншої допомоги.
Також не варто плутати у своєму житті приятелів та справжніх друзів. Приятелів ти можеш мати чи навіть знати безліч, а другвін один. Друг стає рідною людиною, не по крові, а по думках та розуму. Кожен з нас особливий і відчуває цю підтримку та відданість.
Перш за все, щоб мати дійсно таку людину у своєму житті, потрібно бути самому таким, адже як ти будеш сприймати людей, те і ти отримаєш у відповідь. Докладай зусиль і ніколи не пожалкуєш, що у твоєму житті присутня саме ця людина, саме твій справжнійсправжній другНіколи не потрібно забувати, що дружба, як і дороге вино, випробується роками, і чим більше цих років, тим міцніша ваша дружба.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *