Твір на тему: “Дружба, як вино – чим старіша, тим краща”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Дружба, як вино - чим старіша, тим краща"

Час найкраще перевіряє дружбу на справжність та щирість. Тільки ця безжальна зброямаю на увазі часдійсно зриває всі покрови та показує, де ж фальш й брехня; дуже добре, якщо такого немає.

Фраза «Дружба, як виночим старіша, тим краща» уже стала клішем, однак погодяться з нею, либонь, таки всі. Справжній другце не лише той, хто телефонує кожного дня, домовляється про зустрічі, бажає щоранку вдалого дня, а щовечорасолодких снів.Справжній друг може бути і тією людиною, з якою ви не бачилися декілька років, не розмовляли по телефону, й ба забули, як звучать голоси в одне одного.

І одного вечора, зустрівшись десь на вулиці коло світлофора, ви знову згадали про те, як разом тікали зі школи та ліпили сніговита, як плели віночки із ромашок й фарбували губи маминою помадою, як розбивали колінка й купували морозиво коло будинку. За отакими розмовами реально зрозуміти, що вічна дружба існує.

Її можна не підтримувати, про того друга можна забути, але якийсь несподіваний й нежданий поворот в житті знову усе поставить на свої місці. Життя людини дуже крихке, ось чому силасиленна всього може змінитися всьогонавсього за якусь секунду. А старе вино, знаєте, доречно пити зі старими друзямисимволіка, що тут скажеш.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *