Твір на тему: “Дружба між чоловіком і жінкою”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Більшість людей у світі стверджують, що дружби між чоловіком і жінкою не може бути. Ба більше, вони готові сперечатися на цю тему, вести дебати й вступати в полеміки!

Твір на тему: "Дружба між чоловіком і жінкою"

Мушу визнати, що маю геть іншу точку, хоч і не претендую на абсолютність своєї думки. Не очікую, що зі мною усі стовідсотково погодяться, проте забудьте усе, що вам навязували стосовно дружби між чоловіком та жінкою, бо вона таки дійсно існує.Люди, які запевняють, що її немає, либонь, одного разу вже були «учасником» такого явища, одначе не витримавши, хтось в когось закохався і дружба успішно закінчилася. Поки ні в жінки (дівчини), ні у чоловіка (хлопця) не буде прихованих бажань щодо чогось більшого, аніж звичайна дружба, то усе буде гаразд.

Звідси випливає логічний висновок: дружба між особами протилежних статей всетаки існує, але припинитися вона може тільки із двох геть нелогічних причин: 1. Хтось у когось закохався; 2. Ці дві людини є діаметрально протилежними, тому не можуть знайти спільну мову, на що не треба нарікати, мовляв, вони не подружилися, бо у них різний гендер.

Сподіваюся, кожен знайде свого друга. Тим, хто уже знайшов, будьто дівчина чи хлопець, бажаю тільки міцної дружби й взаєморозуміння. А ті, хто іще не знайшли, не є поганими шукачамиїхній час ще обовязково прийде.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *