Твір на тему: “Довіра у стосунках із друзями”

загрузка...

Твір на тему: “Довіра у стосунках із друзями” 1.00/5 (20.00%) 1 vote

Твір на тему: "Довіра у стосунках із друзями"

Довіра, як відомо, річ дуже крихка й поводитися з нею потрібно, відповідно, надзвичайно обережно. Чомусь то так дивно, що її заробляти треба роками, а ось аби знищитидостатньо усього одного неправильного, хибного кроку, котрий може зруйнувати абсолютно всі повітряні замки, які колинебудь були побудовані тобою.Це подібно до хімічної реакції, й якщо вона відбувалася, то повернути всі реагенти до того стану, у якому вони були до цього моментууже простонапросто й, на жаль, або жна щастя, неможливо.

Довіра у стосунках з друзями відіграє найважливішу, основну роль. Вона є наріжним каменем не лише у відносинах із товаришами, а й у стосунках із іншими дорогими людьми, приміром, рідними. Друзіто, знову ж таки наведемо приклад стосовно хімічних реакції, два реагенти, які до зустрічі одне з одним були дещо іншими.

Люди змінюється, відповідно до того, хто її оточує, навіть якщо цей «хтось» не тисне її та не пригнічує думки чи світогляд. Дружба будується на довіру, тому, безумовно, вона є вельми значущою.

Бувають моменти, коли, втративши довіру, ми гадаємо, що ще все можна змінити, але насправдісвіт не фабрика з виконання бажань, як говорив Джон Грін, тому не варто сильно покладатися на другі шанси, зважаючи на те, що одного дня тобі уже можуть не дати цей так званий «другий» шанс.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *