Твір на тему: “Домашні улюбленці “

загрузка...

Твір на тему: “Домашні улюбленці “ 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Твір на тему: "Домашні улюбленці "

Більшість із нас небайдужі до тварин. І багато людей тримають вдома чотириногих друзів. Це може бути і кішка, і песик, і хом’ячок, і навіть маленька свинка. Спільне між ними те, що ми дійсно прив’язуємось до своїх улюбленців і рахуємо їх не лише частиню нашої сім’ї, але й частиною нашого життя.
Натомість ці недалекі, на перший погляд, істоти, знають і люблять своїх господарів. Вони щоденно доводять свою прив’язаність до тих, хто вже став для них рідним.
Усі чотириногі вихованці потребують турботи та уваги, тому перед тим як заводити домашнього улюбленця, обов’язково переконайтесь у тому, що догляд за ним Вам під силу. Адже як говорять: «Ми відповідаєм за того, кого приручили».
Собаки можуть стати хорошими друзями для самотніх людей, кішки лікують деякі хвороби і здорово піднімають настрій.
Взагалі при виборі улюбленця, потрібно керуватись виключно своїм внутрішнім відчуттям. В деякій мірі цей вибір схожий на вибір своєї другої половинки. Ви будете проводити зі своїм чотириногим другом дуже багато часу, тому Ви повинні відчувати «спорідненість душ».

Зачасту, домашні тваринки є не лише істотами, які потребують постійної уваги, але й захисниками, помічниками, тому не будьте байдужими до братів наших менших, і, побачивши на вулиці нещаснен бідне кошеня чи песика, подумайте над тим, що ця безпорадна істота може стати Вам найкращим другом.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *