Твір на тему: “Добро в сучасному світі”

загрузка...

Твір на тему: “Добро в сучасному світі” 4.00/5 (80.00%) 6 votes

Твір на тему: "Добро в сучасному світі"

В сучасному світі є все, що потрібно для всіх благ людиникомпютери, новітні телефони, ліфти, інтернетмагазини, електронні книги, кухонні комбайни. Є все те, що нам набагато спрощує життя, ми можемо забезпечити себе всім необхідним, і звісно за це все потрібно платити. В нас час потрібно платити абсолютно за все.Люди рахують кожну копійку у скрутний, теперішній час, гроші стали важливим компонентом життя. Всі хочуть мати побільше, і не завжди чесними способами.
Але з тим і не поменшало в світі горя, нажаль поменшало добрих людей. Інколи люди просто благають про допомогу, а людина шкодуючи кожну копійку відповідає жорстокістю та лихим словом. Люди забули, що таке доброта та щирість, думаючи лише про себе, та як не дай Боже не втратити лишню копійку. Так, звичайно, гроші заробляються не легко, важкою працею, але невже гроші заполонили все і перекрили в людині все те хороше, що їй притаманне. Люди стали жорстокі до тварин, природи та чужого горя.
Нещодавно сталася жахлива ситуація в центрі міста, чоловік років 40 просто впав на моїх очах і знепритомнів, люди проходячи повз кричали в його сторону лайливі слова типу: «Алкоголік», «Потрібно менше пити!»… Мене, це так обурило, звичайно я викликала швидку, виявилося у чоловіка раптово стало серце і він помер, лікарі сказали, що аби відразу хтось допоміг, його можна було б врятувати.

Але ж звичайно, кому потрібна зараз проблеми зовсім чужих людей. Це жахливо, це стало великим уроком для всього нашого міста, і всі одумалися, але що обовязково, щоб зрозуміти елементарні речі потрібно, щоб хтось помер????Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *