Твір на тему: “До чистої мети треба йти чистою дорогою”

загрузка...

Твір на тему: “До чистої мети треба йти чистою дорогою” 4.60/5 (92.00%) 5 votes

Твір на тему: "До чистої мети треба йти чистою дорогою"

На мою думку, кожен у своєму житті повинен мати мету. Постійно до чогось прагнути, здобувати нові знання та навички. У кожної людини свої методи як досягнути бажаного, але щодо мене, то я послідовно і впевнено намагаюсь досягнути свого.
По-перше, у світі багато злих і не чесних людей. Можливо, в душі вони і хороші, але до своєї мети йдуть всіма можливими методами: використовують людей, брешуть і роблять багато інших не хороших речей.Яскравим прикладом може слугувати головний герой роману «Місто» Валер’яна Підмогильного – Степан Радченкою.

Він їхав до міста з метою закінчити навчання і змінити життя людей у селі. Але на шляху до мети він змінив свою свою думку, хотів стати відомим письменником, і добився цього. Хлопець використовував дівчат у своїх інтересах, тому зміг досягнути того що хотів. Але не найкращим шляхом, тому і залишився самотнім.
По-друге, щоб у житті дійсно все получилось потрібно довго працювати і тільки чесним шляхом досягнути свого. Якщо робити по-іншому, то в кінці нічого доброго не вийде. Наприклад, у мене є друг, який у свій не великий вік зміг добитись успіху. Олегу 18 років і він займається боксом з самого дитинства. Хлопець завжди багато тренувався і зараз їздить на безліч змагань, отримуючи нагороди і навіть заробляє цим гроші, у той час ще встигає навчатись на юриста. Власними зусиллями Олег досягнув цього і не стоїть на місці, а продовжує розвиватись. Таких людей потрібно поважати, я завжди стараюсь брати з нього приклад.
Отже, якщо не поважати інших та не брати до уваги почуття інших людей, то неможливо досягнути поставленої мети. Тільки чесні люди доб’ються справжнього успіху, адже до чистої мети треба йти чистою дорогою.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *