Твір на тему: “Для чого я вивчаю англійську?”

загрузка...

Твір на тему: “Для чого я вивчаю англійську?” 3.00/5 (60.00%) 6 votes

Для чого я вивчаю англійську? Я більш ніж впевнений, що це питання задає собі чи майже не кожен школяр та студент вивчаючи англійську, або в принципі, будьяку іншу іноземну мову. «Важка, не зрозуміла, складна…» часто можна почути, майже всі діти думають, що їм  це не потрібно і не знадобиться в житті. Ой, як вони помиляються.
Так, звісно, у шкільні/студентські роки професійна іноземна мова мало кому потрібна, навіть швидше, майже нікому. Але елементарні ігри, додатки для, всім відомих, гаджетів; фільми, інструкції, інтернетмагазини, бірки на одязі, склад іноземних продуктів, інших засобів і т.д. переважно на англійській мові. Як відомо, англійськанайпоширеніша мова у світі. І навіть якщо ви не збираєтеся у США, Англію і тому подібні країни, не означає, що ви не зустрінетесь з іноземцем на теренах рідної України.
Незалежно від того, ким і де ви збираєтеся працювати, знання іноземних мов завжди надавали більші шанси отримати бажану вакансію.
Тому, розказавши вище про всі аспекти, і все зваживши, я точно знаю, для чого я вивчаю англійську, і знаю, що вона мені потрібна. Англійська мова потрібна мені для життя! Адже, як показують факти, з нею ми стикаємося майже не щодня, потрібно йти в ногу з часом, збільшувати кругозір. Моя мріяотримати роботу у престижній компанії, а як відомо, у сучасному світі без знання англійської мови, робити мені там нічого. Угоди з іноземними компаніями, продаж продукції за кордоном, закупівля за кордоном, зустрічі з діловими партнерами, укладання договорів, це все тягне за собою знання англійської. Навіть банальний відпочинок за кордоном не обійдеться без іноземної мови. Та не на останньому місці стоїть розвиток, розвиток самого себе.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *