Твір на тему: “Для чого людині сміх”

загрузка...

Твір на тему: “Для чого людині сміх” 4.17/5 (83.33%) 6 votes

Чесно кажучи я засміялась, відразу як тільки побачила тему твору, не навмисно, просто мій мозок інстинктивно відреагував на смішні слова. Я завжди сміюсь, але ніколи про це не задумувалася. А й справді, для чого людині сміх? Хоч це і смішне питання, але давайте розберемося. Всі ми знаємо і неодноразово чули, що сміхце саме життя, адже, як ми знаємо, сміх його продовжує.Радість, щастя, гуморце все є невідємною частиною нашого людського буття на цьому світі. Проаналізувавши, я зрозуміла одне: сміх ділиться на кілька видів! Сміх існуєвеселий, радісний та безжурний. Такий сміх завжди піднімає людині настій. Адже справді, в якому б поганому настрої не було б людина, дійсно хороший жарт завжди підніме настрій та змусить, хоч на хвильку, забути про сум.
Можу розказати історію про свою бабусю, це виступить, як такий собі, деякий, приклад. Вона просто, буквально розквітає коли чує смішну гумореску, або смішний віршик. Бабуся завжди каже, що сміх лікує душу людини.
Також сміх існує іронічний, саркастичний, або ж так званий, «сміх крізь сльози». Мені такій сміх не дуже подобається, він мені видається дуже злим та образливим. В таких випадках сміється та весело лише тій людини, яка таким чино, знущається з іншоїале ніяк не жертві цих насмішок.
А «сміх крізь сльози» мені видається дуже сумним, я не дуже розумію навіщо цей сміх потрібен, навіщо так мучити душу. Адже якщо погано, і хочеться плакати, то навіщо з себе насильно видавлювати цей сміх?
Тому , я важчаю, що сміх потрібен, аби розбавляти сірі будні, не думати про погане, не впадати в депресії, та всетаки, таким чином, продовжувати собі й оточуючим життя!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *