Твір на тему: ” ЧОМУ ВОДІЇВ-ЧОЛОВІКІВ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ВОДІЇВ-ЖІНОК?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: " ЧОМУ ВОДІЇВ-ЧОЛОВІКІВ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ВОДІЇВ-ЖІНОК?"

Водіння автомобіляце неабияка перспектива, одначе нею користуються частіше особи сильної статі, аніж слабкої. Є дослідження, які підтверджують те, що жінки, що сидять за кермом машини, є набагато гіршими водіями, аніж чоловіки.Доведено, що вони роблять дедалі більше помилок, на кшталт: погане паркування, проїзд на червоне світло світлофора, нехтування вказівниками на дорогах, незначні аварії через нечітке знання конкретних правил дорожнього руху. Одначе навіть такі похибки не означають, що дорога на дорогу, у прямому, звісно ж, значенні цього слова, як би дивно то не звучало, зачинена для жінок.

Чоловіки більш вправні у керуванні транспортом виключно тому, що вони освоїли це мистецтво трохи раніше, обмежуючи жінок у правах, себто вони мусять виключно сидіти вдома, доглядаючи за дітьми та ведучи господарство. Але, на щастя, минулі покоління перемогли цей несправедливий патріархат і тепер жінка має ті ж самі привілеї, що й протилежна стать.

У Європі та Америці уже подолали нерівність у правах жінок та чоловіків на дорогахтобто їхня кількість є тотожною; а от у нашій країні поки що різниця яскраво виражена, адже водіївчоловіків є більше, аніж водіївжінок. Та то точно не триватиме довго, адже незважаючи на усі негаразди та проблеми із водінням, жінки можуть вдосконалювати свої навички, тому ніхто не дивується, якщо керівною статтю у цій галузі стане саме жіноча!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *