Твір на тему: “Чого мене навчила байка “Рукавичка”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Чого мене навчила байка "Рукавичка"

Чого мене навчила байка «Рукавичка»
Українська народна байка «Рукавичка» написана для дітей та той глибинний сенс який вона в собі несе далеко не дитячий. Мораль байки досить об’ємна та повчальна.
Досить цікавим в вищевказаній байці є той момент, що в одному місці зібралися настільки несхожі за своїми рисами, поведінкою звірі. Прочитавши зазначену байку можу з впевненістю стверджувати, що суть байки полягає у тому, що добро об’єднує.Це підтверджується тим фактом, що не дивлячись на невеликі розміри рукавички, звірі, герої байки, все одно жертвуючи власним комфортом дозволили іншим погрітися в рукавичці. Це наводить на думку, що необхідно виховувати в собі доброту і дружність, з розумінням ставитися до інших, бути менш егоїстичними.
Мораль байки «Рукавичка» полягає в тому, що маючи дійсно щире добре серце завжди можна поставити себе на місце іншого, знайти компроміс, досягти примирення. В житті як і в байці трапляються ситуації, які змушують спільно діяти найзаклятіших ворогів. Це зовсім не означає для мене, що необхідно в кожній ситуації поступатися своїми принципами та жертвувати власними інтересами. Якщо уявити ситуацію, в якій би герої байки не змогли знайти порозуміння, між ними без сумніву виникла би конфліктна ситуація і вони не те що не досягнули своєї цілі – зі грітися, а могли б лише ускладнити й без того не напружені стосунки між собою.

Мене байка «Рукавичка» навчила людяності, а також того, що не дивлячись які б стосунки не були в тебе з оточуючими, необхідно з розумінням та добротою ставитися до кожного. Байка вчить думати, не лише про себе, а й про інших, думати не лише над подіями, які відбуваються, а й над наслідками до яких може призвести дана подія. Доброта – безцінний скарб, наявний у кожної людини і якби всі могли віднайти його в собі та поділитись ним з іншими у світі не було зла.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *