Твір на тему: “Чи є сенс подорожувати?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Чи є сенс подорожувати?"

Кожна людина в своєму житті хоч раз кудись колись подорожувала. Чи то це до бабусі в село, чи то в гори, за кордон, на озера, але напевне подорожувала. Такі люди поділилися на 2 типи: одні обожнюють це робити, а інші вважають це пустою тратою часу. Давайте розберемо детальніше ці два варіанти.
Подорожінові країни, нові емоції, захоплюючі пейзажі, захоплюючі історії інших країн, народів та націй. Прогулянки місце, де здається, аж повітря поіншому пахне, і немов дихається легше і вільніше. Вершини гір, з яких здавалось видно весь світ, та враження ніби цей світ біля твоїх ніг та ти його підкорив, це не передаючі почуття щастя та свободи, необмежене відчуття простору. Нічні купання океаном та моремтакож одне з не передаючих почуттів, в такі моменти хочеться просто жити не думати ні про кого і ні про що, просто зупинити час і залишати в тій миті якнайдовше, щоб ці хвилини не закінчувалися, а відчуття ейфорії тривало вічно.
Також одна з невідємних частин подорожейсама дорога. Довго, здавалось, не скінченна, захоплива, яка дає час для різних думок та роздумів, час переосмислити все, або забути все не потрібне. А можна просто включити музику в навушниках, їхати та мріятипро це мріє майже не кожна людина у світі.
Повна ж протилежність мандруючихненависники подорожей та пригод. Я до таких явно не відношуся. Вони пояснююсь свою не приязнь до цього тим, що навіщо дивитися, як хтось живе краще і заздрити, що ти живеш гірше, чи бачити як погано живуть люди і душа розривається тим, що не можеш нічим допомогти цим людям.

Так, історії це звісно все цікаво, але на речі потрібно дивитися глибше, та і навіщо кудись їхати, якщо краще створити такий рай, де відчував би себе щасливим вдома? Щоб не їхати кудись і дивитися як хтось щасливо живе, а самому почати щасливо жити?
Яку позицію займати діло кожного індивідуальне, моє діло розтлумачити і посіяти зерно сумніву для роздуму у вашому серці.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *