Твір на тему: Чи є актуальною комедія “Мартин Боруля” у наш час?

загрузка...

Твір на тему: Чи є актуальною комедія “Мартин Боруля” у наш час? 2.83/5 (56.67%) 6 votes

Чи є актуальною комедія "Мартин Боруля?"Настав час, коли кожен хоче показати себе із кращої сторони, і намагається слідкувати за своєю репутацією і стилем життя, проте не у кожного це  виходить нормально і привабливо, проблема деяких людей в тому що вони просто на просто не бачать себе із сторони, а можливо вони не хочуть себе бачити.

У комедії “Мартин Боруля” ми спостерігаєм саме за тим персонажем, який всіляко намагається віднайти і довести свою заможність, але на його шляху постає нова, серйозніша проблема – це його стиль життя і поведінка. Виправити можна все, але в цьому випадку ці слова недоречні. Мартин намагається довести свій дворянський рід тим, що він буде просто поводитись як дворянин, і як ми бачимо це йому не виходить, адже “село є село” і цього з людини яка все життя жила в селі вибити неможливо.

Чи є актуальною комедія “Мартин Боруля” у наш час? Так є. Саме на прикладі Мартина ми можемо спостерігати те що змінився час та не люди, адже і сьогодні є безліч людей які поводяться дуже дивно і кумедно, і саме це на мою думку намагався відобразити автор у своєму творі.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *