Твір на тему: “Чи варто залежати від думки інших?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Є речі, які залишаються важливими для нас, незалежно від того, де ми  знаходимосяЩо важливо для однієї людини, не може бути важливішим для іншої. Люди ставлять собі питання, чи мають вони значення для когось.

Твір на тему: "Чи варто залежати від думки інших?"
Ми іноді не розуміємо, забуваємо про те,що важливо для нас. Багато людей проводять все своє життя шукаючи те, що вони вважають важливим, і ніколи не цього не знаходять. Культура і суспільство, в якому ми живемо, змушує нас оцінювати нашу важливість.Багато людей приєднуються до соціальних мережзасобів масової інформаціїпрагнучи бути значущим для когось ще. Причиною може бути самотністьабо щось іншепорожнеча, яку людина магається заповнити.
Хіба важливо, хто і що про нас думає? Навіщо це? У нас у всіх є сім’ї, діти, друзі, які дійсно нас люблять. Люди завжди хочуть відчувати себе потрібними, тому що це дає їм відчуття власної задоволеності або втіху думати, що їх потребують.
Ми завжди повинні залишатися вірними собі. Ми можемо піклуватися про інших людей, проте не варто забувати про особистісну цінність. Люди повинні вважати себе важливими для себеТоді й інші побачать те ж саме. Занадто багато людей в даний час хочуть, аби їхприймало оточеннябо вони не приймають себе як важливу частину життя, яким вони живуть.
Ми ніколи не повинні забувати, хто ми такі, звідки ми прийшли, і, що важливо, перш за все, нам. Як тільки ми визнаємо своє значення  для себе, відкриємо себе з іншого боку для соціуму.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *