Твір на тему: “Чи реально сучасній людині прожити без мобільного телефону”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Ми постійно заклопотані, кудись біжимо у справах, намагаємося раціонально розділити наш час та дотримуватися графіку або плану дій на певний день.

Твір на тему: "Чи реально сучасній людині прожити без мобільного телефону"

Невідємною частиною атрибутів кожної сучасної людини є телефонуніверсальна річ, котра здатна зєднувати людей, що знаходяться на різних частинах світу, всьогонавсього лиш натиснувши кнопку виклику; робить можливим доступ до Інтернету, де б ти не був; вміщує в собі і калькулятор, і камеру, і календар тощо.Мобільні телефони дійсно спрощують наше життязамість того, аби носити зо двадцять окремих речей, усе вже є включене до маленької частини заліза, над якою нібито почаклували науковці, що працюють у даній сфері. Питання полягає у наступному: чи реально сучасній людині прожити без мобільного телефону? Відповідь буде неоднозначна.

Хтось скаже, що ні, звісно ж, неможливо, однак так може здатися тільки через те, що ми усі надто звикли до своїх гаджетів та підручних девайсів. Насправді ж усе реальноце буде важче, але факт залишається фактом.

Телефони вигадали не так давнодо того часу люди жили без них й все було просто прекрасно! У нашому столітті ці пристрої так прижилися, що, здається, якщо кожен викине свій мобільник у смітник, то це виглядатиме так, наче він шматок своєї душі туди викинув. Треба бути простішимителефони це не сенс життя, а лиш пристрій комунікації, без якого, запевняю Вас, прожити більш, ніж реально й можливо.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *