Твір на тему: “Чи потрібно людям знати історію своєї держави?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Чи потрібно людям знати історію своєї держави?"

Багато людей говорять, що ніколи в житті, якби це було не примусову у школі і університеті, не взяли б до рук книгу історії своєї держави. Вони не вважають це за потрібнимАдже це, як вони кажуть, є пережитком минулого. Обгрунтовуючи це тим, що змінити все рівно нічого не можна то навіщо себе розчаровувати, не потрібною для них інформацію. Так як рахують історію не корисною, бо вона не допоможе жити, ніхто за це грошей не заплатить, і це лише пуста трата часу.
Чесно, я не поважаю людей вищеописаних. Це тупі люди, які крім того, що деградують нічого у своєму житті не роблять і не знають. Я себе до таких е відношу. І не тому що я люблю сильно читати, чи мені так цікава біографія людей, чи цікаво як помирали люди? Ні, я читаю це не з цікавості, а з потрібності.

Взагалі, я рахую, що за потрібне було б вести екзамен з історії своєї країни, бо ті хто її не знають не можуть називати себе повноцінною людиною. Ніхто не знає де він проснеться завтра, на який посаді, чи проснеться він взагалі. В житті потрібно бути готовим до всього, аби небезпека не застала нас в розгубленості.
Люди, які знають історію, знають і те, а вірніше помічають, що все крізь роки повертається, і не знаючи свого минулого як можна знати як діяти в майбутньому?
Знаючи історію можна зрозуміти як варто чинити, а як ні, потрібно вміти вчитися на чужих помилках, не дарма ж нас стільки було пролито крові, стільки війн. Історіяце для всіх велика наука, яку потрібно знати, берегти, та намагатися, аби далі в нашу історію вписувалося лише хороше.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *