Твір на тему: “Чи можна бути щасливим будучи самотнім?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Чи можна бути щасливим будучи самотнім?"

Кожна людина народжуючись вже з малих літ хоче бути щасливою, зївши цукерку, піти погулявши, подивившись мультик, чим старше тим складніші запити. І досягаючи певного віку, проживши певний період часу переходячи у доросле життя, ми закохуємосьу нас зявляються якісь симпатії, перша любов, друга.. І кожен з нас в результаті хоче бути щасливим і прожити щасливе життя.
Кому везе в коханні, а кому в картахне раз ми це чули по житті, але що важливіше? Де краще, щоб щастило?
Я беззаперечно можну однозначно сказати, що найголовніше в житті це бути щасливим, але, що це щастя є насправді? І чи воно дійсно єчи це проста ілюзія людей?
Кожна людина відчуває щастя порізному, і від різних речей. Хтось щасливий подорожуючи, хтось безмежно щасливий працюючи, а хтось кохаючи.
Тобто в загальному ці блага поділяються на такі умовні три частинице матеріальні, одинокі та любовні.
Розберемо все по порядку. Першематеріальні, це гроші, владаі влада над грошима, багато людей в наш час щасливі маючи багато грошей, і отримують істинне задоволення отримуючи  ще більше цих папірців. Але, якщо розібратися, грошіце папір. Люди отримують задоволення від паперу?

Чи радше від того, що може дати цей папір? Та, щоб він не дав, всі забувають про важливу рису паперуйому властиве горіти, горіти до тла. І що тоді? Що якщо цей папір згорить? Згорить і щастя, тому потрібно відноситься до цього не так легковажно.
Далі щастя на самотідля мене це справжня ілюзія, можна безкінечно подорожувати, ходити на виставки і музеї радуючи око і душу, але все рівно приходячи додому, засинаючи в самоті коли нахлинають думки, хочеться плакати, бо просинатися в самоті щодня не є щастя. Коли не має кому розповісти як пройшов день, поділитися секретами, поплакатисяце біль. Н маю думку, ніколи людина саме не буде щасливою.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *